اسماعیل محمدخانی
مدیرکل حراست


ارسال پیام


   
۱۳۹۸/۰۷/۲۰

استاندار خراسان رضوی از خردسرای فردوسی و مرکز مفاخر و موزه دانشگاه فردوسی مشهد بازدید کرد

استاندار خراسان رضوی از موسسه فرهنگی هنری خردسرای فردوسی و موزه و «مرکز مفاخر و پیشکسوتان» دانشگاه فردوسی مشهد بازدید کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علیرضا رزم‌حسینی در بازدید از موسسه فرهنگی هنری خردسرای فردوسی اظهار کرد: لازمه پیشرفت هر کشوری سرمایه مادی و معنوی آن بوده و بزرگترین سرمایه معنوی ایران هم در منطقه خاورمیانه و عالم شیعه، بارگاه مطهر امام رضا (ع) است.
وی با اشاره به بازدید از آرامگاه حکیم ابوالقاسم فردوسی خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری سال‌ها قبل در قالب دست خطی، بر لزوم ساماندهی آرامگاه فردوسی تاکید کردند اما این مهم هیچ کجا ترویج نشده است و مطمئن هستم بسیاری از افراد آن را ندیده اند.
استاندار خراسان رضوی با تاکید بر لزوم تبدیل «آرامگاه» فردوسی به «گلستان» اظهار کرد: این سرمایه اجتماعی و معنوی می تواند همگان را به خود جذب کند، از طرفی خراسان رضوی و ظرفیت های عظیمش را باید بیش از گذشته معرفی کنیم.
وی با بیان اینکه خراسان رضوی ادیبان بسیاری نظیر فردوسی، خیام و عطار را در خود جای داده است، ادامه داد: خراسان رضوی ظرفیت های بزرگی داشته و لیاقت دارد به الگوی مدیریتی کشور تبدیل شود.
گفتنی است، علیرضا رزم‌حسینی استاندار خراسان رضوی در ادامه بازدید های خود از موزه و مرکز مفاخر و پیشکسوتان دانشگاه فردوسی بازدید به عمل آورد.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۳۹۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان