جواد حسن زاده
مشاور استاندار و مدیرکل حراست استانداریارسال پیام


   
۱۳۹۹/۱۱/۲۹

در آستانه نوروز ۱۴۰۰ و به ریاست معاون استاندار؛

جلسه ستاد تسهیل خدمات سفر خراسان رضوی برگزار شد

در جلسه ستاد تسهیل خدمات سفر استان که به ریاست معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی برگزار شد، زمینه‌های نحوه استقبال از نوروز ۱۴۰۰ توسط مسوولین چهارده گانه کمیته‌های ستاد مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، محمدصادق براتی در این جلسه اظهار کرد: نیاز است تمامی کمیته‌های چهارده گانه با فرض افزایش زائرین نسبت به نوروز سال ۹۸ و در فرصت باقی مانده تا نوروز، کلیه آمادگی‌های لازم را برای استقبال از زائرین و گردشگران کسب کنند و برنامه‌های عملیاتی تدوین شود.
معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی افزود: کلیه برنامه‌ها پس از تدوین برای تصویب به ستاد مدیریت کرونای استان ارسال و پس از تصویب اجرایی خواهد شد.
وی ضمن قدردانی از ارائه طرح‌های جایگزین با هدف ایجاد زمینه اقامت ایمن برای زائرین، بیان کرد: امید است با تدوین طرح‌های جایگزین ایمن بتوانیم نقش بسزایی را در افزایش اعتماد عمومی به حوزه گردشگری و زیارت در شرایط کرونا و پسا کرونا داشته باشیم، در این راستا لازم است برای وصول به این هدف نظارت جدی، موثر و مستمر در اجرایی شدن دستور العمل‌های بهداشتی صورت گیرد.
شایان ذکر است؛ ستاد اجرایی خدمات سفر استان دارای ۱۴ کمیته تخصصی زیر مجموعه بوده که با مشارکت ۴۳ دستگاه اجرایی و نهاد عمومی وظیفه تسهیل امر زیارت و گردشگری را در استان عهده‌دار است.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۷۶۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان