مرتضی رحمانیان یزدی
مدیر کل حراست استانداری

   
۱۳۹۹/۱۲/۰۵

با حضور معاون استاندار خراسان رضوی؛

نشست تخصصی هماهنگی جشنواره بین‌المللی امام رضا علیه السلام برگزار شد

با حضور معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی، نشست تخصصی هماهنگی جشنواره بین‌المللی امام رضا علیه السلام برگزار شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، محمدصادق براتی در این نشست ضمن تاکید بر لزوم ترویج و تثبیت فرهنگ رضوی اظهار کرد: فعالیت‌های بنیاد بین‌المللی امام رضا علیه السلام در طول سال‌های قبل جای تقدیر و قدردانی دارد و لازم است در سال جاری آمادگی لازم برای برگزاری برنامه‌های فاخر با توجه به شرایط زمانی ناشی از بیماری کرونا صورت گیرد.
معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی استفاده از فضای مجازی را به عنوان یک بخش موثر و کارآمد مورد تاکید قرار داد و افزود: فضای مجازی می‌تواند به عنوان بازوی قدرتمند فعالان عرصه فعالیت‌های فرهنگی عمل نماید و می‌توان در صورت وجود بیماری کرونا در ایام دهه کرامت مفاهیم مورد نظر را به مخاطبین انتقال داد.
وی ضرورت برنامه ریزی برای تجلیل از خادمین و پیشکسوتان عرصه زیارت و مخصوصا مدافعان عرصه سلامت و ایجاد تعامل مثبت با رسانه‌های ملی و استانی در پوشش برنامه‌ها را از اهم اموری دانست که باید در دستور کار قرار گیرد.
در این نشست که با حضور مدیر عامل بنیاد بین‌المللی امام رضا علیه السلام برگزار شد، اهم مسائل بنیاد بین‌المللی امام رضا علیه السلام در راستای نحوه فعالیت‌های فرهنگی در مناسبت‌های پیش رو (دهه کرامت ) مورد تبادل نظر قرار گرفت.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
بازدید : ۱۰۳۰


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان